Pchli Targ na szachownicy już w sobotę!

Pchli Targ na szachownicy już w sobotę!
Niepotrzebne rzeczy zalegają w szafach i szufladach? Szansa, żeby podarować im drugie życie nadarzy się już w najbliższą sobotę, 16 lipca. Wszystko za sprawą Pchlego Targu, który odbywać się będzie na parkingu Miejskiego Domu Kultury w Turku. 
 
 
Coś, co w jednym domu jest zbędne, w innym może okazać się potrzebne. Okazją do tego, aby podarować drugie życie niepotrzebnym już rzeczom będzie „Pchli Targ na szachownicy”, którego organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Turku. To gratka dla tych, którzy poszukują oryginalnych przedmiotów, książek, biżuterii czy rękodzieła, ale też podręczników szkolnych, filmów oraz gier komputerowych. Targ trwać będzie od 10.00 do 16.00, a w przypadku złej pogody impreza przeniesiona zostanie do holu i sali widowiskowej MDKu. O godzinie 21.15 przewidziano pokaz tańca z ogniem w wykonaniu Grupy Tancerzy Ognia „Shadows of Fire”, który odbędzie się na szachownicy.
 
 
O szczegóły można pytać w Miejskim Domu Kultury w Turku, ul. Kościuszki 13 - telefon 63 280 00 20/ 25. Osoby do kontaktu: Sylwia Przybylska : 661771156, Anna Leszczyńska : 5071523423. Warunkiem uczestnictwa w „Pchlim Targu” jest zapoznanie się z jego regulaminem wydarzenia. 
 
Władysławów: Umowa na budowę wodociągu podpisana
Gm. Turek: W poszukiwaniu Polskości - szlakiem kul...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 07 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.