Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Pełne magii i uśmiechów Świąteczne Spotkanie Integracyjne

Warsztaty

Za nami Świąteczne Spotkanie Integracyjne. W tym roku zorganizowane zostało przez Szkolne Koło Krajoznawczo- Turystyczne działające przy Szkole Podstawowej nr 4 w Turku oraz PTTK Oddział w Turku. Rodzinna atmosfera, wspaniałe małe rękodzieła oraz wiele uśmiechu. Tak właśnie wyglądał dzisiejszy dzień.

Jak zawsze frekwencja dopisała, a atmosfera byłą wyjątkowo świąteczna. Z wielkim zaangażowaniem i z uśmiechami na twarzy dzieci wykonywały prace, a pomagali im w tym dzielnie bliscy.

Na zorganizowanych warsztatach uczestnicy wykonali cztery prace: skrzata Świętego Mikołaja w formie zawieszki, choinkę zaplataną nitką, Mikołaja z talerzyka oraz ozdoby stojak na bombkę.

Podczas wydarzenia przed liczną publicznością wystąpiły dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku.

Spotkanie zostało zrealizowane między innymi dzięki pomocy PTTK Oddział w Turku, Miastu Turek, Państwowej Straży Pożarnej, Nadleśnictwie Turek, dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku oraz darczyńców.
 
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Gł...
W Przystani ruszyła Fabryka Świętego Mikołaja. Wsp...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.