Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Pełne niespodzianek Drzwi Otwarte w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczym

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy

O tym jak wiele wiedzy i doświadczenia nabierają wychowankowie Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Turku można było przekonać się podczas Drzwi Otwartych, które odbyły się w środę 24 maja. Na ten czas przygotowano masę atrakcji, muzyki oraz zajęć praktycznych.

Wydarzenie oficjalnie otworzyli starosta turecki Dariusz Kałużny, naczelnik Wydziału Edukacji Sławomir Kosobudzki oraz dyrektor Izabela Piotrowska. Przyczyna wizyty była wyjątkowa, bowiem właśnie podczas Drzwi Otwartych na użytek wychowawców i ich podopiecznych przekazany został nowy samochód. Na tym jednak nie koniec niespodzianek.

Drzwi Otwarte to wyjątkowa okazja, by zapoznać się z ofertą placówki edukacyjnej. Tego dnia na chętnych czekali animatorzy z bogatą ofertą. Każdy chciał poznać alpaki i poczęstować je smakołykami czy skorzystać z dmuchanych placów zabaw. Nie zabrakło wspólnej pracy nad kolorowymi kwiatowymi wiankami, ręcznymi drewnianymi dziełami sztuki czy małymi lasami w słoiczkach. Czas umiliły smakołyki dostępne dla każdego. Przed publicznością wystąpiły również Makuszaki, które zaprezentowały swój program. Należy nadmienić, że młodzi artyści niejednokrotnie podbili serca jurorów podczas konkursów mających miejsce na terenie całej Polski.

Organizatorami wydarzenia byli Powiat Turecki oraz Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im.Kornela Makuszyńskiego w Turku.

Malanów: Jerzy Frątczak z tytułem Sołtysa Roku
Wielkopolski System Opieki Seniora

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Jar... w piątek, 26 maja 2023 08:47

Lansik nic nie da skoro obiecanka 800 + nie działa już na wyborców.

Lansik nic nie da skoro obiecanka 800 + nie działa już na wyborców.
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.