• rodamed strona2 baner

Piękne i szlachetne konie zaprezentowano podczas pokazu w Turku

Pokaz Koni OSiR

Piękne i szlachetne zwierzęta mogliśmy podziwiać dzisiaj, tj. 9 marca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku. Należy nadmienić, że organizujący wydarzenie Zarząd Powiatowego Koła Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Turku w tym roku obchodzi jubileusz 60-lecia.

Mimo zimna i niesprzyjającej aury miłośnicy koni zebrali się, by zaprezentować najpiękniejsze i najbardziej doceniane ogiery. Zwierzęta różnych maści z terenu całej Polski pokazały się z najkorzystniejszej strony. I tak uczestnicy imprezy mogli podziwiać konie z terenu całej Polski.

Każdy z ogierów po prezentacji otrzymywał kotylion, a właściciel konia statuetkę oraz drobne upominki. Pięknych koni gratulował uczestnikom pokazu między innymi wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak.
 
Komendant Główny gen. brygadier Leszek Suski w PSP...
Wystawa multimedialna “O ludzkiej kondycji w czasa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.