Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Pielgrzymi z Turku wyruszyli na Jasną Górę

Image_17

Ciężka podróż czeka pielgrzymów, którzy wyruszyli dzisiaj, tj.8 sierpnia na Jasną Górę. Upał i słońce nie sprzyjają wędrówce, jednak dzięki pozytywnej energii, modlitwie i wierze wszystko jest możliwe.

Około godziny 10.00 wyruszyła Turecka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Po mszy świętej w kościele Św.Barbary z uśmiechami na twarzach i pełni wiary wyruszyli, by przeżyć niesamowity czas.

„Jesteśmy napełnieni Duchem Święrtm”- to słowa przewodnie tegorocznej pielgrzymki. W tym roku podczas wspólnej drogi wierni będą modlić się zarówno we własnej intencji, jak i w duchu patriotyzmu. Jest to rok wyjątkowy, bowiem obchodzimy 100- lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pielgrzymka to czas, gdy można podziękować za dary, doświadczyć wiary i nawrócenia. Jest również wielkim wyzwaniem i trudem, który wierni pokonują w wielkim szczęściu, by wspólnie dotrzeć na Jasna Górę.
 
Gm.Dobra: Odnaleziono ciało 17-latka w Kościankach
Ościsłowo ciągle bez decyzji. RDOŚ podał nowy term...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.