Pierwsza w regionie samoobsługowa stacja napraw rowerów

Stacja napraw rowerow

19 grudnia br. w Malanowie pojawiło się nowe urządzenie. To samoobsługowa stacja naprawy rowerów, która stanęła przy Hali Sportowej w Malanowie. Jest to urządzenie służące głównie cyklistom do wykonywania drobnych napraw rowerów. Korzystać z niej będą mogli również właściciele wózków dziecięcych, a nawet wózków inwalidzkich.

Samoobsługowa stacja wyposażona jest w wieszak do rowerów, pompkę z uniwersalną końcówką i ciśnieniomierzem oraz w podstawowe narzędzia służące do bieżących napraw. Ze stacji skorzystać mogą wszyscy, nawet ci, którzy nie znają się na majsterkowaniu. A możliwe jest to dzięki instrukcji obsługi, która dostępna jest po zeskanowaniu QRCode umieszczonego na obudowie stacji (QRCode zamieszczmy także poniżej).

Montaż urządzenia był możliwy dzięki nagrodzie finansowej jaką malanowski samorząd otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”. Zgłoszona przez Gminę Malanów akcja „100 Bartusiów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości” zyskała uznanie w oczach kapituły konkursu, czego efektem było przyznanie nagrody finansowej, którą mogliśmy przeznaczyć na cel związany z ochroną środowiska.

Brudzew: Podziękowania, życzenia i… jedna taksówka...
Kawęczyn: Nowy sprzęt dla druhów pozwoli na skutec...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 26 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.