Piknik dla czworonożnych przyjaciół

Piknik ToZ

Już po raz trzeci miłośnicy czworonogów spotkali się na rodzinnym pikniku zorganizowanym przez przez turkowski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Sympatycy zwierząt skupieniu wokół TOZ starali się pokazać, że życie z czworonożnym pupilem zmienia się na lepsze, a także zintegrować wszystkich miłośników psów, kotów i nie tylko. Dla odwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji. Był pokaz tańca w wykonaniu grupy prowadzonej przez Weronikę Rusek, stoiska, gdzie najmłodsi mogli pokazać swoje talenty plastyczne.

Dużą popularnością cieszyły się także przejażdżki na kucykach ze Stajni Roka i koniach z rancza Dwa Edeny. Elementy sztuk walk pokazali natomiast członkowie klubu Striker Turek. Dla odwiedzających przygotowano także kurs udzielania pierwszej pomocy, natomiast swoim muzycznym talentem pochwaliła się Paula Biskup. Można było również podziwiać pokaz psiej tresury, a także prezentację berneńskich psów pasterskich. O wyczarowanie uśmiechów na twarzach najmłodszych zadbała także animatorka Nela.

Wolontariusze przygotowali też pyszne ciasta, których można było spróbować ofiarując symboliczny datek. Zebrane pieniądze pozwolą zakupić m.in. karmy, obroże, legowiska i inne rzeczy, które poprawią życie zwierząt.

Dobra: Wyjątkowe wyróżnienia, dla wybitnych postac...
Dobra: Historia na żywo, czyli ostatnie walki na S...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 03 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.