Piknik dla Przyszłości, czyli rozrywka z obywatelskim dialogiem

Piknik dla Przyszłości

O przyszłości ojczyzny - tej małej lokalnej, oraz tej łączącej wszystkich Polaków rozdawano podczas Pikniku Dla Przyszłości, który w sobotę, 12 września Lewica zorganizowała w turkowskim parku im. Konstytucji 3 Maja.

Pikniki Dla Przyszłości to seria spotkań, w której liderzy Lewicy chcą wspólnie zbudować plan działania dla lokalnych społeczności. W Turkowskim spotkaniu udział wzięli poseł Tomasz Trela i wiceprezydent miasta Łódź w latach 2014-2019, jeden z liderów Lewicy oraz poseł Tadeusz Tomaszewski. Podczas obywatelskiego dialogu parlamentarzyści rozmawiali o sprawach dotyczących młodzieży, walce z koronawirusem, wysokości płacy i emerytur, sytuacji osób LGBT, a także branży turystycznej czy finansowaniu samorządów.

Nie zabrakło także wspólnych zabaw i konkursu wiedzy obywatelskiej, w którym zwycięzcy nagrodzeni zostali egzemplarzem Konstytucji RP. Nowi asystencji posła na Sejm RP otrzymali natomiast legitymacje. Jednym z nich został Paweł Kwiatkowski, radny rady miejskiej w Turku.


TUR 1921 Turek wygrywa z drużyną WARTA Dobrów
Roman Gronowalski z czarnym pasem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.