Piknik na cztery łapy w Turku

Piknik

Czworonogi były głównymi bohaterami rodzinnego pikniku zorganizowanego przez turkowski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Był to już drugi piknik, podczas którego sympatycy zwierząt skupieniu wokół TOZ starali się pokazać, że życie z czworonożnym pupilem zmienia się na lepsze, a także zintegrować wszystkich miłośników psów, kotów i nie tylko. Dla odwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji. Był pokaz tresury zwierząt, stoiska Miejskiego Domu Kultury oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie najmłodsi mogli pokazać swoje talenty plastyczne. Dużą popularnością cieszyły się także przejażdżki na kucykach ze Stajni Roka i koniach z rancza Dwa Edeny. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały podopieczne Weroniki Rusek, a elementy sztuk walk pokazali członkowie klubu Striker. Wolontariusze przygotowali też pyszne ciasta, których można było spróbować ofiarując symboliczny datek.

Zebrane pieniądze pozwolą zakupić m.in. karmy, obroże, legowiska i inne rzeczy, które poprawią życie zwierząt.

Gm.Turek: Podwójne zwycięstwo OSP Kalinowa w zawod...
Tuliszków: XII Otwarte Gminne Zawody w Powożeniu Z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.