Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Już w środę Piotr Liroy Marzec w Turku

Piotr Liroy Marzec

27 marca, w najbliższą środę, do Turku zawita poseł Piotr Liroy Marzec. Spotkanie z mieszkańcami miasta oraz powiatu będzie jednym z elementów kampanii do Parlamentu Europejskiego.

Piotr Liroy Marzec w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego będzie bowiem "jedynką" na liście Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w okręgu nr 7, czyli w Wielkopolsce. Listę Liroya wspierają również środowiska pro-life, sympatycy Kai Godek oraz działacze Federacji dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka.

Spotkanie odbędzie się w sali klubu Tęcza (ul. Spółdzielców 4) o godz. 17:30 (wstęp wolny) i będzie jednym z wielu planowanych spotkań w miastach powiatowych województwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wyborców oraz przedstawicieli lokalnych mediów.

Piotr Liroy Marzec, znany przede wszystkim jako raper i producent muzyczny, w 2015r. uzyskał mandat posła na Sejm RP VIII kadencji z listy Kukiz 15', uzyskując 22 614 głosów w okręgu świętokrzyskim. Członek Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. marihuany medycznej, dotychczas przewodniczący koła poselskiego Wolność i Skuteczni, aktualnie członek sejmowego koła poselskiego Konfederacja.

McDonald’s w Turku coraz bardziej realny
Uczennice SP 5 Mistrzyniami Rejonu w Piłce Siatkow...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Ttt w poniedziałek, 25 marca 2019 21:11

Scyzoryk, scyzoryk, tak na mnie wołają..

Ludzie spoza...

Scyzoryk, scyzoryk, tak na mnie wołają.. Ludzie spoza...
Gość - Fan w sobota, 23 marca 2019 13:26

Z której płyty będą utwory? Mój ulubiony kawałek to Skaczcie do góry. Pozdro Liroy

Z której płyty będą utwory? Mój ulubiony kawałek to Skaczcie do góry. Pozdro Liroy
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.