Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Piotr Podembski Wolontariuszem Roku 2023

Piotr Podembski

Piotr Podembski został Wolontariuszem Roku 2023. Tym samym jest dwudziestą osobą uhonorowaną tym tytułem. Dzisiaj (3 grudnia 2023r.) z okazji Dnia Wolontariusza odbyła się uroczystość dla turkowskich wolontariuszy.

Po raz dwudziesty osoba pracująca bezinteresownie na rzecz innych została nagrodzona tytułem Wolontariusz Roku. Podczas uroczystości z okazji Dnia Wolontariusza rozstrzygnięto coroczny konkurs. Tytuł Wolontariusz Roku 2023, specjalna koszulka z napisem „Wolontariusz Roku” oraz czek wartości 1.000 zł trafiły do Piotra Podembskiego.

O Piotrze Podembskim inni wolontariusze mówią, że jest jak „niewidzialny bohater”, bo od strony technicznej przygotowuje akcje Centrum Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku. Odpowiada za nagłośnienie, plakaty, montuje filmy, robi zdjęcia i stronę internetową, ale też za sprawy organizacyjne przy takich akacjach charytatywnych jak: koncerty, zbiórki, turnieje piłki siatkowej czy świąteczna Turkowska Paczka. Wolontariusze nie wyobrażają sobie tych wszystkich akcji bez Piotra.

To wszystko doceniła kapituła konkursu, która przyznała Piotrowi Podembskiemu tytuł Wolontariusz Roku 2023. Wolontariusza uhonorował burmistrz Romuald Antosik

Jak na Dzień Wolontariusza przystało, wszyscy poczęstowali się tortem, a na zimowe chłody każdy wolontariusz dostał ciepłą czapkę. Wszak akcje charytatywne turkowskiego Centrum Wolontariatu trwają cały rok, bez względu na pogodę.

źródło: miastoturek.pl

Malanów: Świetlica wiejska w Porożu wypiękniała
Przykona: Świąteczny jarmark po raz kolejny niósł ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.