Po raz kolejny krwiodawcy z Klubu SHDK RP „Górnik” przy KWB „Adamów” SA oddadzą krew

Klub SHDK RP „Górnik” przy KWB „Adamów” SA

W dniu 6 września w Hostelu "Barbórka” odbędzie się kolejna akcja oddawania krwi zorganizowana przez Klub Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP „Górnik” przy KWB „Adamów” S.A.

Krew nazywana jest darem życia, ponieważ może uratować życie drugiego człowieka i której niczym nie można zastąpić. Serdecznie zapraszamy więc do uczestniczenia w akcji oddawania krwi, która odbędzie się 6 września.

Wśród oddających w tym dniu honorowo krwiodawców zostanie wylosowany voucher na uroczystą kolację dla dwojga. Sponsorem vouchera jest właściciel Restauracji Staromiejska Pan Dawid Rosiak. Będąc długoletnim członkiem naszego Klubu i Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi RP rozumie i wspiera nasze akcje przez uczestnictwo oraz sponsorowanie nagrody.

Zapraszamy wszystkich do bezinteresownego i honorowego uczestnictwa w akcji poświęconej mieszkańcom naszego Miasta
i Powiatu Tureckiego.

Krwiodawcą może zostać każda osoba która ukończyła 18 rok życia, czuje się zdrowa i waży powyżej 50 kg oraz zgłosi się z dowodem osobistym w dniu akcji tj. 6 września w godzinach 8 – 11.

Przed oddaniem krwi w ciągu 24 godz. nie należy spożywać alkoholu. Wskazane jest lekkie śniadanie rano i odpowiednie nawodnienie. Co parę minut ktoś w Polsce potrzebuje transfuzji krwi. W praktyce jednorazowe oddanie krwi może pomóc nawet trzem osobom. Chwała tym, co tę krew oddają bezinteresownie nie żądając nic w zamian. Wspierajmy takie akcje i propagujmy je wśród naszych bliskich i ludzi młodych, bo nigdy nie wiadomo komu i kiedy krew będzie potrzebna.
Władysławów: Specjalne podziękowania dla organizat...
Zapraszamy na Wystawę Prac Plastycznych Uczniów PL...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.