Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Podaruj Święta Bożego Narodzenia, uszczęśliw dzieci

pomoc

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – czas radości, miłości i dzielenia się z innymi. W tym wyjątkowym okresie chcielibyśmy razem stworzyć niezapomnianą Wigilię dla naszych podopiecznych, dzieci, które z różnych powodów potrzebują szczególnego wsparcia.

W ramach akcji zbierane są środki finansowe oraz artykuły potrzebne do stworzenia wyjątkowych paczek świątecznych dla dzieci. Chcemy, aby każde dziecko poczuło magię Świąt, otrzymując nie tylko upominek, ale także ciepło i troskę od naszej wspólnoty podczas zorganizowanej wigilii.

JAK MOŻESZ POMÓC?
1. Wsparcie Finansowe: Każda wpłata, nawet najmniejsza, przyczyni się do zakupu prezentów, artykułów spożywczych i organizacji wyjątkowej Wigilii dla dzieci.
2. Dary Materialne: Jeśli preferujesz wsparcie w formie konkretnych przedmiotów, możesz przekazać artykuły spożywcze, zabawki, ubrania czy inne przydatne rzeczy.

Dary kierować można na adres ul.Armii Krajowej 26A 62-700 TUREK ,

Pieniądze wpłacać można również TUTAJ

Polish Fighter CUP Shinkyokushinkai
Festiwal Talentów w rytmach reggae

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.