Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Podsumowanie kolorowych wakacji w Turku

Kolorowe Wakacje

Jak co roku, w lipcu i sierpniu, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z wolontariuszami organizował zajęcia dla dzieci zwane kolorowymi wakacjami.

Odbywały się one w różnych częściach miasta tj.: ul. Matejki, ul. POW, plac przy MDK, ul. Zdrojki Lewe, Plac Zawiszy i os. Wyzwolenia. W każdej z tych lokalizacji kolorowe wakacje trwały 5 dni. W tym czasie dzieciaki miały okazję spotkać się ze strażakami i policjantami. Oglądały ich wozy i uczyły się o bezpiecznym wypoczynku. Brały udział w animacjach, grach i zabawach, ćwiczyły sztuki walki, puszczały ogromne bańki mydlane i opiekowały się papugami. Dzieciaki miały też gości – odwiedzali je radni i przedsiębiorcy, którzy zawsze mieli ze sobą coś słodkiego. Na kolorowych wakacjach dzieci dostały także upominki od burmistrza, który pamiętał również o wolontariuszach i w ramach podziękowań za wspaniałą opiekę na dziećmi i poświęcony czas - zabrał ich na pizzę. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze przepełnionej wesołymi wspomnieniami z wakacji.

źródło: miastoturek.pl

Dobra: Wypadek ciężarówki w Miłkowicach. Kierowca ...
Władysławów: Sprzęt teleinformatyczny dla szkół po...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.