Podziękowania dla maturzystów z Wolontariatu

Podziękowania dla wolontariuszy

W Urzędzie Miejskim w Turku odbyło się dzisiaj (26 kwietnia 2019 r.) spotkanie z wolontariuszami, którzy kończą swoją naukę w szkole średniej, za kilka dni przystąpią do egzaminu dojrzałości, a za kilka miesięcy zapewnie wyjadą na studia.

Wspomnianych wolontariuszy, zrzeszonych w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, do urzędu zaprosił Burmistrz Romuald Antosik. Przyszłym maturzystom towarzyszyły: Beata Pacławska i Agnieszka Łapka z Centrum Wolontariatu, oraz dyrekcja MOSP: Małgorzata Modrzejewska i Elżbieta Piąstka.

Zarówno burmistrz Antosik, jak i dyrektor Modrzejewska, podziękowali młodym ludziom za ich wieloletnią pomoc na rzecz mieszkańców miasta. Mowa o organizowanych wspólnie akcjach typu „Szlachetna Paczka”, „Turmaggedon”, licznych charytatywnych, często nocnych, turniejach sportowych. Warto też dodać, że wolontariuszy pomagali chorym w turkowskim szpitalu, oraz osobom niepełnosprawnym w ich domach.

Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Pokrojono przygotowany specjalnie na tę okazję tort oraz wykonano zdjęcia. Nie obyło się też bez życzeń powodzenia na maturze.

tekst.miastoturek.pl
fot.iTurek.net

Władysławów: Samochodem osobowym zderzył się z mot...
Jeśli nie Dom Dziecka, to co? Jaka przyszłość dla ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 31 maja 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.