Wideo: Podziękowania dla Wspaniałej Trzynastki

Centrum-Wolontariatu-Turek

Trzynaścioro wolontariuszy zrzeszonych w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku już niebawem przystąpi do egzaminu dojrzałości i wyjedzie na studia. To w turkowskim wolontariacie tradycyjny czas podziękowań za ich pomoc, które w tym roku wyjątkowo przybrały inną formę.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że tradycyjne podziękowania dla wolontariuszy trzeba było zorganizowań nieco inaczej. Burmistrz Turku - Romuald Antosik, dyrektor MOPS w Turku Małgorzata Modrzejewska, wicedyrektor Elżbieta Piąstka za ich wieloletnią pomoc na rzecz mieszkańców miasta podziękowali między innymi online.

To właśnie dzięki zaangażowaniu wolontariuszy wiele akcji i wydarzeń takich jak Szlachetna Paczka, Turmaggedon, koncerty i turnieje charytatywne nie nabrałoby takiego rozmachu. Wolontariusze niosą pomoc chorym z turkowskiego szpitala, a także osobom niepełnosprawnym. Są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Przyłączamy się do życzeń dla wspaniałej trzynastki młodych ludzi, którzy za moment na dobre wkroczą w dorosłe życie.

Tragiczny wypadek na Lutyckiej w Poznaniu. Nie żyj...
Marcin Derucki: List otwarty do posła Ryszarda Bar...
 

Komentarze 1

Gość - Turkowianin w poniedziałek, 25 maja 2020 11:14

Dziękujemy Wam wolontariusze za Waszą pomoc życzymy sukcesów, realizacji planów i celów

Dziękujemy Wam wolontariusze za Waszą pomoc życzymy sukcesów, realizacji planów i celów :)
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.