Kolejne narkotesty dla turkowskich policjantów

Narkotesty dla policjantów z Turku

Kolejna pula narkotestów trafiła do Komendy Powiatowej Policji w Turku. Zostały one przekazane przez burmistrza Romualda Antosika oraz Elżbietę Piąstkę - przewodniczącą Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 

 

Miasto Turek od kilku lat w ramach programu przeciwdziałania narkomanii, kupuje narkotesty i przekazuje je funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Turku. Niestety - policjanci w swojej codziennej pracy coraz częściej mają do czynienia z osobami będącymi pod wpływem środków odurzających. Dzieje się tak nie tylko przy interwencjach, ale także podczas rutynowych kontroli drogowych

 

Tym razem na ręce komendanta powiatowe Michała Grzelaka trafiła pula 34 profesjonalnych narkotestów ślinowych DrugMulti 7CC. Testery powalają na szybką detekcję najczęściej występujących narkotyków, dlatego wielokrotnie już przydały się policjantom w pracy.

 

fot. Fb/Romuald Antosik - Burmistrz Miasta Turek

Uwaga, zakaz wstępu do parku Tura
Sukces zawodniczek ze Słodkowa

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - John w czwartek, 03 czerwca 2021 13:27

Auta kradną na potęge a Ten im (za nasze pieniądze) narkotesty kupuje. Bolszewicko-Pisowska filozofia.

Auta kradną na potęge a Ten im (za nasze pieniądze) narkotesty kupuje. Bolszewicko-Pisowska filozofia.:o
Gość
czwartek, 08 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.