Polska 2050 wspiera Wielkopolan! Przyjdź i oddaj krew!

Polska 2050 wspiera Wielkopolan

W sierpniu Polska 2050 Turek przyłącza się do akcji krwiodawstwa w powiecie tureckim oraz w innych powiatach w naszym województwie. Każdy z nas może pomóc. To nic nie kosztuje, a może uratować życie.

Zbigniew Radłowski - Prezes Klubu Honorowych Dawców PCK w Kępnie -wolontariusz Ekipy Szymona w Wielkopolsce apeluje o oddawanie krwi, której dramatycznie brakuje ze względu na sytuację związaną z pandemią i okresem wakacyjnym.

Akcja ma na celu pokazanie, że jeśli nie istnieją przeciwwskazania zdrowotne to aktualnie już nie możemy mówić o potrzebie oddawania krwi, ale o jej konieczności.

Zbiórka krwi odbywać się będzie 23 sierpnia w godzinach 9.30-12.30 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej (budynek A), ul. 3 Maja 8 w Turku.

KROK PO KROKU - jak można włączyć się w akcję?

1. Znajdź w poniższym wydarzeniu Twój powiat.
2. Napisz sms-a na podany numer telefonu z treścią: “Jestem chętny / chętna do udziału w akcji!”.
3. Przygotuj się do akcji oddania krwi.
4. Przyjdź i oddaj krew, a przy okazji spotkaj się z nami - w wybranym terminie będzie czekać na Ciebie lider powiatowy lub aktywny wolontariusz Ekipy Szymona w żółtej koszulce!
5. Przy rejestracji na pobranie krwi powiedz hasło: Polska 2050 wspiera Wielkopolan! Dzięki temu będziemy wiedzieć, ile litrów krwi udało się nam zebrać w całej Wielkopolsce.
6. Dla osób, które przyjdą oddać krew będziemy mieć do rozdania 100 bezpłatnych wejściówek w formie elektronicznej na seans filmowy w kinie Muza w Poznaniu.

Link do wydarzenia: TUTAJ

Zakończyła się obserwacja Macieja J. Biegli wydadz...
ZE PAK zapowiada kolejne zwolnienia grupowe

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 02 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.