Pomagamy Oli! Wszystkie ręce na pokład!

Aleksandra Zwolińska

Ola ma 33 lata i jest mamą cudownej półtorarocznej Marcelinki. W październiku pojawiły się u niej silne bóle głowy i chwilowe zaniki pamięci. Ból wzmagał się, dlatego konieczne było zrobienie badań.

-Gdy usłyszałam diagnozę po badaniu moje dotąd spokojne, szczęśliwe życie wywróciło się do góry nogami- pisze Aleksandra.

Diagnoza- glejak wielopostaciowy (nowotwór złośliwy mózgu). Guz o wielkości około 8 cm położony na dwóch półkulach mózgu jest nieoperacyjny i niemożliwy do usunięcia.

Niestety biopsja guza potwierdziła diagnozę. Ola postanowiła nie poddawać się.

-Mam przecież dla kogo żyć!- pisze.

Poza chemioterapią pragnie podjąć dodatkowo leczenie metodą niekonwencjonalną - IMMUNOTERAPIĄ. Ta forma leczenia jest jednak bardzo kosztowna.

Zwracamy się z prośbą do ludzi o wielkim sercu, aby pomogli mi wygrać walkę z glejakiem. Każda złotówka przybliża do wygrania walki z tym potworem.

Jak można pomóc?
Przekazując darowiznę na konto Stowarzyszenia „Nadzieja” w Malanowie
Nr konta 34 8557 0009 01008502 2001 0006 – z dopiskiem „dla Aleksandry Zwolińskiej” lub przekazując 1% podatku dochodowego na Stowarzyszenie „Nadzieja” w Malanowie nr KRS 0000257764 – z dopiskiem „dla Aleksandry Zwolińskiej".
Pomóc Oli możemy również poprzez fundację SiePomaga. Szczegóły TUTAJ
Kolejne 21 mieszkańców zakażonych koronawirusem. J...
Dobra: Podejrzany o kradzież na cmentarzu w rękach...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.