Pomóż Alanowi walczyć z wadą serca

Alan

Jestem Alan. Od urodzenia walczę z bardzo skomplikowaną wadą serca - kardiomiopatią przerostową z zawężeniem drogi odpływu lewej komory. Jest to choroba objawiająca się przerostem, zwłóknieniem i pogrubieniem ścian mięśnia sercowego, lewej komory oraz przegrody międzykomorowej. Przerost przegrody występuje tuż pod zastawką aortalną i utrudnia wypływ krwi do aorty. Wada ta nie leczona jest chorobą śmiertelną.

2 marca 2015r. w ICZMP w Łodzi na moim serduszku przeprowadzono wielogodzinną operację ratującą moje życie. Ale to niestety nie koniec walki … zmagam się również z niedoczynnością tarczycy oraz wymagam bardzo kosztownej rehabilitacji słuchowej metodą Tomatisa. Na chwilę obecną jestem poddany bardzo kosztownej farmakoterapii i wymagam stałej i fachowej opieki medycznej wielu specjalistów.

Bardzo dziękuję za przekazane darowizny, jak również za to że właśnie dla mnie chcecie Państwo przekazać swój 1% podatku.

Możesz mi pomóc przelewając również darowiznę:
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 25835 DUDEK ALAN KOZUBÓW darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Zajęcia z okazji Europejskiego Dnia Logopedy. Zapr...
OTOP: Wróbel- powszechnie znany mieszkaniec miast ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.