Pomóż Żanecie uporać się z bólem! Weź udział w licytacjach

Żaneta

Żaneta ma 28lat i cierpi na endometriozę głęboko naciekającą, endometiozę odbytnicy, edomertiozę jajnika prawego, endometiozę zaszyjkowo-odbytniczą oraz gruczolistość jelita. Pomóżmy mieszkance gminy Kawęczyn walczyć z bólem, który utrudnia zwykłe funkcjonowanie.

Żaneta zmaga się z chorobą od 15lat, a każdy dzień życia wiąże się z silnym bólem i szukaniem u wielu specjalistów przyczyny dolegliwości. Żadne leki przeciwbólowe nie uśmierzają obecnego stanu. Operacja jest bardzo kosztowna - aż 60 000zł.

-Nie jestem w stanie sama uzbierać takiej kwoty, a moim marzeniem jest w końcu żyć normalnie bez bólu, cierpienia i doszukiwania się przyczyn. Dodam na koniec, że życie nigdy mnie nie rozpieszczało i cztery lata temu przeszłam już bardzo poważna operację guza w głowie. Myślałam, że tego typu koszmary już nie wrócą a jednak powróciły wraz z kolejną operacją. Bardzo proszę o wsparcie. Będę wdzięczna za każdą złotówkę- pisze Żaneta.

Wszystkie osoby, które chcą pomóc oraz wiedzą, jak trudno jest żyć w ciągłym bólu zachęcamy do pomocy wpłacając pieniądze TUTAJ lub biorąc udział w licytacjach zorganizowanych specjalnie z myślą o mieszkance gminy Kawęczyn.
Minuta ciszy dla poległych strażaków z Ukrainy
Reprezentacja gminy Malanów zwyciężyła w samorządo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.