PosGlanc Tomasz Glanc firmą roku 2018

PostGlanc Tomasz Glanc

W piątek, 1 lutego podczas Spotkania Noworocznego Powiatu Tureckiego doceniono prężnie rozwijającą się i odnoszącą sukcesy firmę. W tym roku statuetkę otrzymało przedsiębiorstwo PosGlanc Tomasz Glanc.

Firma to jedno z najbardziej wyróżniających się na rynku przedsiębiorstw związanych z branżą budowlaną. To zespół profesjonalistów z branży posadzkarskiej. Przedsiębiorstwo świadczy usługi na najwyższym poziomie i jest jedną z największych firm w centralnej Polsce zajmujących się posadzkami maszynowymi. Każdego roku poszerza swoją bazę klientów, a co za tym idzie zatrudnia coraz większą liczbę osób. Ponad 10-letnie doświadczenie to setki wykonanych metrów posadzek wykonanych w blokach i domach. Przedsiębiorstwo bardzo szybko się rozwija i zdobywa zaufanie nowych klientów. Prace wykonywane są w województwach wielkopolskim, łódzkim, kujawsko- pomorskim, mazowieckim i dolnośląskim. PostGlanc aktywnie wspiera wszystkiego rodzaju aktywności prospołeczne doceniając ludzi zaangażowanych w tego typu działalność.

-Dziękuję bardzo Tureckiej Izbie Gospodarczej za tak wspaniałe wyróżnienie. Jest mi niezmiernie miło, że to akurat moja firma została wyróżniona. Chciałbym też podziękować swoim pracownikom za naprawdę wspaniałą pracę, moim braciom, którzy na co dzień pomagają mi w prowadzeniu mojej działalności. To wyróżnienie jest na pewno motywujące dla mnie i dla naszej firmy i myślę, że w przyszłości klienci, którzy będą korzystać z naszych usług będą w stu procentach zadowoleni- mówił laureat odbierając nagrodę.
„Dbając o środowisko należy zacząć od siebie…”, cz...
Waldemar Witczak z Psar Rolnikiem Roku 2018

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Adam w wtorek, 05 luty 2019 20:59

Gratulacje chłopaki ????

Gratulacje chłopaki ????
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.