Gm.Turek: Powakacyjna edycja szkoleń cyfrowych

Szkolenie w gminie Turek

Za nami pierwsza część szkoleń z kompetencji cyfrowych realizowanych w Gminie Turek. Nasi kursanci pracując w małych, 12 osobowych, grupach dostosowanych do wiedzy i umiejętności poszczególnych osób poznawali lub poszerzali swoją wiedzę z zakresu wykorzystywania możliwości jakie daje Internet.

Uczestnicy oprócz solidnej porcji praktycznej wiedzy podczas dwudniowych szkoleń otrzymali materiały szkoleniowe, catering kawowy, obiady oraz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Każdy z kursantów mógł liczyć na kompetentną pomoc szkoleniowca, który w zależności od tematu szkolenia pokazywał kursantom jak można: wykorzystać zasoby Internetu, aby podnieść skuteczność działań w biznesie, korzystać z kultury i zasobów edukacyjnych w Internecie, zapewnić sobie i bliskim bezpieczeństwo w sieci czy sprawnie poruszać się w sferze e-finansów i e-administracji korzystając m.in. z usług publicznych bez wychodzenia z domu.

Gmina Turek do końca tego roku planuje przeprowadzić kolejne szkolenia z następujących obszarów tematycznych:
• Rodzic w Internecie
• Moje finanse i transakcje w sieci
• Rolnik w sieci
• Mój biznes w sieci
• Kultura w sieci
• Tworzę własną stronę internetową (blog)
• Działam w sieciach społecznościowych

By wziąć udział w szkoleniu trzeba być mieszkańcem naszego województwa, mieć powyżej 25 lat i nie uczestniczyć wcześniej w szkoleniach z tego zakresu organizowanych w innych gminach.

Zapisy i szczegółowe informacje na temat szkoleń w Referacie Oświaty, Kultury i Zdrowia, pok. nr 18, Urząd Gminy Turek, ul. Ogrodowa 4, tel. (63) 279 40 81 oraz na stronie internetowej: www.gmina.turek.pl

Projekt „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na kolejne szkolenia!

Brudzew: Mieszkańcy Bogdałowa odwołali sołtysa. No...
Z Żulczykiem nie tylko o książkach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.