Prezes RODAMED informuje i dementuje!

Rodamed Turek

Wiadomość o tym, że jeden z turkowskich lekarzy i jego żona zachorowali na COVID-19 rozeszła się wśród mieszkańców powiatu błyskawicznie. Małżeństwo miało być w ciężkim stanie. Na szczęście to tylko plotki, a Robert Werc oraz jego żona Danuta są zdrowi.

Rzeczywiście – lekarz Robert Werc przebywał na kwarantannie i wykonywał swoją pracę poprzez teleporady. W tym czasie miał wykonany test wykrywający zakażenie Sars-CoV-2. Otrzymał wynik ujemny i tym samym wrócił do pracy. Przychodnia Rodamed pracuje, jak co dzień. Pracownikom zostały również wykonane testy na przeciwciała Sars-CoV-2. Uzyskane wyniki były ujemne i nie wykazały zakażenia.

- Dziękuję wszystkim, którzy w tym czasie byli z nami i nie uwierzyli w plotki. Nasza przychodnia funkcjonuje normalnie, przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków ostrożności. Zarówno mąż, ja oraz nasi wszyscy pracownicy jesteśmy zdrowi. Badania nie potwierdziły zarażenia. Od początku walki z pandemią robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zabezpieczyć pacjentów i chronić ich przed zakażeniem - mówi Danuta Werc Prezes Rodamed.

 

Pracownik z negatywnym wynikiem - otwieramy urzędy...
Przykona: Gmina na pTAK

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - P w poniedziałek, 06 lipiec 2020 23:24

Ludzie z Sun garden powinni być przyjmowani z testem ujemnym.

Ludzie z Sun garden powinni być przyjmowani z testem ujemnym.
Gość
sobota, 12 czerwiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.