Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Program dla Turku” w ujęciu Towarzystwa Samorządowego

1

Członkowie Towarzystwa Samorządowego wydali gazetkę, która trafiła do turkowian. Jest to kilkustronowy program przedstawiający poglądy oraz rozwiązania dotyczące tanich mieszkań, oświaty oraz geotermii.

Towarzystwo Samorządowe przedstawia „Program dla Turku”. Wszystkie rozwiązania, które według członków ugrupowania powinny zostać wprowadzone w życie przedstawione zostały w niniejszej gazetce. Pierwszym poruszonym aspektem są tanie mieszkania. „300 tanich mieszkań dla około 1000 turkowian w 5 lat na Osiedlu Zdrojki Prawe”- czytamy w lekturze.

Kolejnym poruszonym tematem jest oświata, którą według członków Towarzystwa Samorządowego jeszcze da się naprawić. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu 5 szkół podstawowych.

Czytając gazetkę dowiadujemy się czym jest geotermia, jak wykorzystują ją sąsiedzi i kto jest pomysłodawcą niniejszego rozwiązania, który wpłynąć może mną rozwój naszego miasta.

Poniżej przedstawiamy „Program dla Turku”.

Tuliszków: Volkswagenem wjechał w rów w Grzymiszew...
Tuliszków: Natalia Poprawska i Paula Markiewicz we...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.