Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Przekaż 1% Mariuszowi Haraśnemu

Mariusz Haraśny

O historii Mariusza Haraśnego pisaliśmy nie raz. Mimo, że od 20 lat porusza się na wózku nie traci optymizmu i podchodzi do życia uśmiechem. Aby sprawnie funkcjonować potrzebuje specjalistycznego wózka.

Skok do wody, który Mariusz wykonał w 1998 roku okazał się tragiczny w skutkach. Złamany kręgosłup sprawił, że normalna egzystencja nie jest możliwa.
„Dziękuje Państwu za pamięć o mnie zawsze i ja znów z prośba wstawienia podziękowania za 1 %. Pragnę z całego serca podziękować tym którzy podali mi pomocną dłoń i ofiarowali dla mnie swój 1% podatku . Mam świadomość , ze potrzebujących pomocy jest bardzo wielu , dlatego jestem wzruszony Państwa dobrocią i wrażliwością . Środki z 1% są dla mnie nieocenionym wsparciem w zakupie lekarstw, środków higienicznych, w sfinansowaniu dodatkowych badań i specjalistycznych wizyt lekarskich nieobjętych refundacją , pomagają mi utrzymać dobrą kondycję i cieszyć się każdym dniem”.

Aby przekazać swój 1% w rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO należ wpisać:
KRS: 0000270809
HARAŚNY, 2771
Przekażmy chorej Laurce swój 1% podatku
Przekaż 1% podatku dla Witka Grajkowskiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.