Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Przekaż 1% podatku dla Witka Grajkowskiego

Witek Grajkowski

Witek cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce, porusza się na wózku, ma również problemy ze wzrokiem, a przy codziennych czynnościach niezbędna jest pomoc drugiej osoby. Ogromną szansą na rozwój Witka jest stała, kompleksowa rehabilitacja.

Rodzice Witka pragną zapewnić mu jak najlepszy rozwój, jednak koszty codziennej rehabilitacji, leczenia, sprzętu rehabilitacyjnego czy turnusów rehabilitacyjnych w znacznym stopniu przekraczają możliwości finansowe.

Witek jako podopieczny Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” korzysta z możliwości zbierania środków na swoim subkoncie w ramach akcji przekazywania przez podatników 1% OPP. To właśnie te wpłaty w znacznym stopniu sprawiają, że Witek może systematycznie korzystać z różnych form rehabilitacji i usprawniania.

Aby przekazać swój 1% w rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO należ wpisać:
KRS 0000037904
2041 - WITOLD GRAJKOWSKI
Przekaż 1% Mariuszowi Haraśnemu
Oświadczenie Zarządu MGKS „Tur 1921” Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.