Przetarg na budowę bloków na Os. Wyzwolenia

PGKiM Turek

Wszystkich Państwa zainteresowanych budownictwem czynszowym w Turku informujemy, że w ramach rządowego programu wspierania budownictwa mieszkaniowego, Bank Gospodarki Krajowej pozytywnie zaopiniował nasz wniosek o udzielenie dofinansowania zwrotnego na budowę mieszkań.

PGKiM Sp. o. o. w Turku 5 września 2018 r. uzyskało pozytywną decyzję kredytową. Oznacza to, że Spółka otrzyma do 4 503 000 zł preferencyjnego kredytu na sfinansowanie budowy mieszkań czynszowych. W ramach projektu Spółka wybuduje dwa budynki wielorodzinne, w których powstaną łącznie 44 mieszkania na wynajem. Szacunkowy koszt całej inwestycji wynosi ponad 7,8 mln zł.
Spółka PGKiM rozpoczęła już procedurę przetargową na budowę budynków, a po jej rozstrzygnięciu rozpocznie się nabór wniosków o najem lokali.

O naborze wniosków zostaną Państwo powiadomieni poprzez informacje w mediach lokalnych oraz na stronach internetowych Urzędu Miejskiego www.miastoturek.pl i PGKIM www.pgkim-turek.pl

Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

Muchlin kolor baner

Oddział Chorób Wewnętrznych w turkowskim szpitalu ...
Komunikat - Festyn „SZTUKA NA ULICY”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.