Przetarg na budowę ulic na osiedlu Leśna

Przetarg

Urząd Miejski w Turku ogłosił przetarg na budowę dróg gminnych na osiedlu Leśna. W ramach inwestycji mają powstać ulice osiedlowe, których łączna długość wynosi 1,2 km. Potencjalni wykonawcy oferty mogą składać do 11 lipca 2022 r.

Na osiedlu Leśna wybudowane zostaną następujące ulice: Jacka Malczewskiego, droga 04L (bez nazwy), Władysława Podkowińskiego, Leona Wyczółkowskiego, Józefa Brandta i Wojciecha Kossaka. Inwestycja w tym miejscu obejmuje roboty budowlane przy budowie jezdni, chodników, zjazdów, wpustów, oświetlenia ulicznego i kanalizacji deszczowej, a przy ul. J. Brandta także parkingów. Łącznie to będzie 1199 m dróg, 2076 m chodników, 314 m dróg pieszo-rowerowych, 54 zjazdy, 35 latarni ulicznych, 1234 m kolektora kanalizacji deszczowej i 76 wpustów ulicznych. Nawierzchnia powstanie z kostki brukowej betonowej w różnych kolorach.

Po powstaniu ulic i wykonaniu oznakowania pionowego i poziomego, na obszarze osiedla obowiązywać będą strefy ograniczonej prędkości do 30 km/h i do 40 km/h.

Termin składania ofert mija 11 lipca 2022 r. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest TUTAJ

Spodenki męskie za kolano – hit czy kit?
Ostatni egzamin karate przed wakacjami

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.