Przykona: Bądków Drugi z nową drogą

Bądków Drugi

Dobiegła końca inwestycja pn. ,,Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Bądków Drugi”. Zadanie zrealizowano przy udziale dofinansowania z budżetu Województwa Wielkopolskiego dla zadania pn. Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szerokości 4m. oraz ze środków Państwowego Funduszu Celowego w ramach RZĄDOWEGO FUNDUSZU ROZWOJU DRÓG.

Łączny koszt zadania: 1.584.338,23 zł

Dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Wielkopolskiego: 140.125,00 zł

Środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg: 574.543,90 zł

Przebudowana droga jest długości 0,815 km o nawierzchni asfaltowej wraz z utwardzonym poboczem pełniącym role pasa dla ruchu pieszych i rowerzystów.

"Jesteśmy pewni, że poczyniona inwestycja przyczyni się do poprawy jakości życia i komfortu mieszkańców wsi Bądków Drugi oraz innych użytkowników w/w drogi, a utwardzone pobocze zapewni bezpieczeństwo w ruchu pieszych i rowerzystów"- czytamy na stronie przykona.pl

Wykonawcą prac była firma:

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz

Przedstawiamy wyniki Biegów Niepodległościowych!
Dobra: Śmiertelne potrącenie pieszego. Mężczyzna z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.