Dobra: Letni Festyn Rodzinny Trzech Sołectw! Zapraszamy już w ten weekend

Letni Festyn Rodzinny Trzech Sołectw

Szykuje się niezapomniana zabawa i wiele emocji! Kiedy? Już w ten weekend! Gdzie? W Żeronicach w gminie Dobra! Właśnie tam odbędzie się Letni Festyn Rodzinny Trzech Sołectw! Gwarantujemy wspaniałą imprezę i liczymy na to, że wspólnie z wami będziemy mieli okazję podzielić się pozytywnymi emocjami.

Letni Festyn Rodzinny Trzech Sołectw – Ugory, Żeronice, Moczydła rozpocznie się w sobotę, 13 lipca o godzinie 16.00. Tego dnia zagrają dla was ALster, Mr.Sebii oraz DJ Karol. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję wziąć udział w Konkursie Debiuty 2019 od Moczydeł po Ugory oraz odkryć wiele innych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Na scenie wystąpią także wokaliści, którzy wspólnie z Mecenas Production, który jest jednym z głównych inicjatorów imprezy wzbijają się coraz wyżej w świecie muzyki.

Nie zabraknie atrakcji dal dzieci w tym wesołego miasteczka, animacji oraz koni i kucyków ze Stajni Roka. Dla każdego przewidziano również tradycyjne strażackie konkursu, konkursy wokalne.

Będzie można również uraczyć się pysznym jedzeniem oraz skosztować wielu różnorodnych napojów. Darmowym ciastem częstować będą niezastąpione Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które jednocześnie wspólnie z Mecenasem będą dbały o pełne brzuchy gości.

Konieczne jest, by nadmienić, że piknik poprowadzi artysta, aktor i konferansjer Adrian Woźny.

Organizatorami wydarzenia są Sołectwo Ugory, Sołectwo Żeronice oraz Sołectwo Moczydła.

Zapraszamy!
28 skarg w dwa tygodnie. Mieszkańcy wciąż narzekaj...
Brudzew: OSP Janów zwycięzcą Gminnych Zawodów Spor...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 04 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.