Przykona: Mieszkańcy piknikiem pożegnali wakacje

Piknik w Przykonie

Pełne radości, zabawy i pysznych domowych smakołyków było sobotnie popołudnie w Przykonie. Wszystko za sprawą obfitującego w atrakcje pikniku sołeckiego.

Najwięcej atrakcji czekało oczywiście na najmłodszych uczestników festynu. Dzieci mogły do woli szaleć na dmuchańcach, ustawiały się w kolejki do malowania twarzy czy do fotobudki. Nie brakowało również chętnych na przejażdżki bryczką. O sportowe emocje zadbała natomiast grupa Midway Paintball, a piłkarze-amatorzy rywalizowali o sołecki puchar. W świętowanie włączyły się także służby mundurowe i ratunkowe, przygotowując prezentację sprzętu, którym posługują się w swojej pracy. O podniebienia uczestników zadbało natomiast miejscowe koło gospodyń wiejskich. Dzięki paniom można było raczyć się swojskimi przysmakami.

Organizatorami pikniku był sołtys Przykony Mateusz Wapiński oraz rada sołecka.

Radośnie, smacznie i na sportowo podczas festynu n...
Kawęczyn: Dzień Kukurydzy z pokazami i poradami

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 29 marzec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.