Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Przykona: Panie świętowały muzycznie i radośnie

Dzień Kobiet

Prawie 400 kobiet wzięło udział w wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym właśnie z myślą o nich. Jak co roku zabawa była wyśmienita. Nie zabrakło żółtych tulipanów i miłych słów skierowanych w stronę Pań.

Już ponad 25 razy w Zajeździe Staropolskim zorganizowano wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku cieszy się wyśmienitą frekwencją. Każda z Pań biorących w nim udział otrzymała od włodarzy żółtego tulipana i życzenia z okazji Dnia Kobiet.

-Na waszych barkach opiera się ciężka praca i trud wychowania dzieci, dbania o rodziny, dom i to jest nie do przecenienia, bowiem mężczyźni to płeć marna i słaba jak to poeci mówią i ograniczają się często do tego, żeby w miarę możliwości zabezpieczyć byt, ale ten byt realizują w jak najlepszy sposób właśnie kobiety. I za to wam serdecznie dziękujemy. Dziękujemy za ten całokształt działań, pracy na rzecz waszych rodzin, miejscowości, sołectw i w konsekwencji gmin - mówił wójt gminy Przykona Mirosław Broniszewski.

Należy nadmienić, że podziękowania za swoje zaangażowanie otrzymały podczas spotkania panie z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Przykona.

Tego dnia przed publicznością wystąpili Big Band Turek prezentując największe przeboje ABBY oraz duet kabaretowy Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć niegdyś występujący w Kabarecie Moralnego Niepokoju.

Organizatorami wydarzenia byli wójt gminy Przykona oraz Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona.

Fot. M.JAC
 
a.augustyniak 120x180
 
Ruszyła inwestycja za miliardy złotych! Elektrowni...
Kawęczyn: Po pożarze stracili dach nad głową. Pomó...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.