Przykona: Panie świętowały z piosenką i szczyptą humoru

Dzień Kobiet w Przykonie

Gwarno, radośnie, ale też muzycznie i lirycznie było podczas obchodów Dnia Kobiet w Przykonie. Panie zaproszono na uroczystość odbywającą się w Zajeździe Staropolskim w Olszówce.

W uroczystej atmosferze każda z pań otrzymała symboliczny kwiat, a wójt Mirosław Broniszewski w imieniu męskiej części lokalnej społeczności złożył wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia. O dobry nastrój wśród zebranych zadbał kabaret Bumelant, który w swoich skeczach i piosenkach trafnie obrazował wszystkie polskie wady i przywary, ze sporą dawką ironii i humoru sytuacyjnego.

Gościem Dnia Kobiet był także Mariusz Urbaniak, producent muzyczny i wokalista, który swoją przygodę z muzyką rozpoczynał w Konińskim Domu Kultury. Piosenkarz brał udział w takich programach jak „Szansa na sukces”, „Bitwa na głosy”, a jego utwór „Dzwonię do Ciebie” wiele osób może kojarzyć z serialu „Barwy Szczęścia”.

Tuliszków: Zapusty w Krępie, czyli jubileusz „Tuli...
Tuliszków: Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kob...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.