Przykona: Powstaje Plenerowego Centrum Kultury i Edukacji

Przykona

Ponad 95 tyś. zł kosztować będzie wykonanie zadania pod nazwą ,,Zabudowa Plenerowego Centrum Kultury i Edukacji przy Zespole szkół w Przykonie etap III”. Ponad połowa tych środków to pieniądze pozyskane przez samorząd w ramach konkursu ,,Pięknieje Wielkopolska Wieś”.

Gmina Przykona pozyskała środki finansowe w kwocie 50 000,00 zł w ramach XII edycji konkursu ,,Pięknieje Wielkopolska Wieś".

Dzięki pozyskanym środkom finansowym rozpoczęliśmy prace na wykonanie zadania pn. „Zabudowa Plenerowego Centrum Kultury i Edukacji przy Zespole szkół w Przykonie etap III”. Łączna kwota zaplanowanych w tym etapie prac to 95 000,54 zł

Do tegorocznej edycji flagowego konkursu programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2020+” złożono 252 wnioski, które oceniono pod względem formalnym i merytorycznym, zgodnie z regulaminem konkursu. Do oceny merytorycznej zakwalifikowano 224 projekty.

Złota drużyna – bank rozbity
Jak zadbać o event marketing w Twojej firmie?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.