Przykona: Radni po raz ostatni spotkali się w starym roku

Sesja Rady Gminy w Przykonie

W piątek, 28 grudnia radni gminy Przykona zasiedli do obrad po raz ostatni w 2018 roku. Przyjęte uchwały wprowadzały jednak jedynie kosmetyczne zmiany i nie wywołały dyskusji czy sporów.

W porządku obrad, poza punktami dotyczącymi przyjęcia protokołu z poprzedniej sesji i informacji z działalności międzysesyjnej wójta, znalazło się miejsce na interpelacje, zapytania oraz wnioski radnych.

Ci jednak nie poruszali istotniejszych tematów i szybko można było przejść do podejmowania uchwał. Dotyczyły one zmian w budżecie na 2018 rok, co z kolei skutkowało koniecznością podjęcia zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej gminy na lata 2018-2025.

Radni przyjęli także uchwałę w sprawie wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego oraz uchwałę w sprawie zwolnień w podatku od nieruchomości.

Trzeba przyznać, że radni byli w każdym z punktów wyjątkowo zgodni. Wszystkie uchwały przyjęto bowiem bez głosu sprzeciwu.

Władysławów: Drużyna z Wyszyny zwycięzcą Świąteczn...
Turkowska Akademia Sportu według Stowarzyszenia Ko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.