Przykona: Rogów pełen wakacyjnych atrakcji dla każdego

Festyn w Rogowie

Mieszkańcy Rogowa w gminie Przykona radosnym festynem powitali wakacje. Atrakcji nie brakowało. Doskonale bawili się zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi, a wisienką na torcie były piłkarskie zmagania sołectw.

W sobotnie popołudnie plac przy świetlicy wiejskiej tętnił życiem, rozbrzmiewał muzyką i wypełniony był po brzegi radością. O uśmiechy na twarzach najmłodszych zadbały animatorki, które w zanadrzu miały niezliczoną ilość zabaw. Nie zabrakło też malowania twarzy i barwnych tatuaży. Żaden festyn nie może obyć się bez dmuchanych zjeżdżali, więc i w Rogowie dzieci mogły do woli bawić się na ogromnym placu zabaw. Dla każdego malucha znalazła się także paczka z upominkiem.

Szczyptę sportowej rywalizacji wprowadził mecz piłki nożnej, w którym oprócz drużyny z Rogowa, udział wzięły także reprezentacje Gąsina, Wietchinina oraz gminy Turek. Po takiej dawce ruchu można było posilić się pysznym żurkiem i grillowanymi przysmakami, po to, aby mieć siłę na udział w kolejnych konkursach i zabawach.

Tak wspaniała impreza integrująca lokalną społeczność nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie sponsorów. W organizację pikniku włączyli się: Włodzimierz Ćwiek – Energo-Trans-Met, Dawid Włodarczyk – Working without borders services sp z o.o, Michał Filipczak – M&M Trans, Monika Filipczak – Wizaż & Stylizacja, Łukasz i Mateusz Sacała – Żwirownia Rogów, Marcin Felisiak – Żwirownia MARMET, Krzysztof Kończak – Auto Handel Kończak, Dawid Frątczak – DW-cars, Krzysztof Dygas, burmistrz miasta Uniejów, Andrzej Piskuła – Hurtownia Lodów i Mrożonek Wapis, Stanisław Paszak – Masarnia Paszak, Studio zdjęciowe - „Na Zawsze”, a także Koło Gospodyń Wiekskich w Rogowie.

Fot.M.JAC

Dobra: Impreza jakiej jeszcze nie było! Rafa Jezio...
Gm.Turek: Pełen atrakcji Rajd Rowerowy Zakątkami G...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.