Przykona: Wielkie morsowanie na otwarcie sezonu

Morsy Turek Otwarcie Sezonu

Wielka energia, pozytywne nastawienie i wyśmienite humory. Właśnie tak morsy z Turku witały sezon. Z roku na rok miłośników lodowatej kąpieli jest coraz więcej o czym świadczy frekwencja podczas dzisiejszego tj. 18 listopada otwarcia sezonu morsowania.

W imprezie uczestniczyły morsy między innymi z takich miejscowości, jak Koło, Konin czy Łódź. Jak co roku przybyłych przywitał prezes Stowarzyszenia Morsy Turek Waldemar Chrostek. Zaprosił on wszystkich do mroźnej kąpieli i życzył wspaniałej zabawy.

Aura dopisała. Było dostatecznie zimno, a temperatura wody wynosiła tego dnia 7 Stopni Celsjusza, powietrza natomiast około O Stopni Celsjusza.

Imprezie jak zawsze towarzyszyła niespotykana nigdzie indziej atmosfera. Najpierw rozgrzewka, potem wspólna kąpiel, a na zakończenie pyszna gorąca zupa.

Ilość pozytywnej energii i endorfin wydzielonych podczas kąpieli starczy wszystkim na długi czas. A wszystkich chętnych zapraszamy w każdą niedzielę do wspólnej morsowej kąpieli.
 
Gm.Turek: „Jedną drogą dziś wszyscy idziemy”
Kawęczyn: W modlitwie wspominali tych, którzy odes...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 19 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.