Przykona: Wyjątkowy Dzień Kobiet w Boleszczynie

Dzień Kobiet

Wielkimi krokami zbliża się dzień wszystkich kobiet. W miejscowości Boleszczyn w gminie Przykona obchodzono go 4 marca. Organizatorzy przygotowali wspaniała zabawę i wiele atrakcji.

Każda z przybyłych Pań została obdarowana kwiatkiem, oraz zdrapką z niespodzianką. Za zdrapkami kryły się bowiem zadania do wykonania. Uczestniczki zabawy zadania wykonywały podczas zabawy.

Największa popularnością cieszył się konkurs z wbijaniem przez Panie gwoździ. W razie niepowodzenia specjalnie z myślą o tym konkursie była przygotowana torba R1 oraz nosze ale na szczęście nikt nie ucierpiał.

Imprezę pomagał prowadzić zaprzyjaźniony wodzirej ze swoją ekipą. Były życzenia, oraz masa miłych słów od Panów, którzy specjalnie dla bohaterek wydarzenia zaśpiewali „Sto lat”.

Panie miały okazję poczęstować się ciepłym posiłkiem zostały wydane ciepłe posiłki oraz lokalna "Boleszczynianka". Obsługę zapewniła ekipa "czarnych koszul". Specjalnością kuchni przygotowana przez Panów była natomiast pyra z gziką.
 
Ekstremalna Droga Krzyżowa ponownie w Turku
S-Bruk - profesjonalizm i innowacyjność

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.