Przykona: Zabawa i wiele atrakcji podczas festynu w Radyczynach

1

Mieszkańcy miejscowości Radyczyny leżącej w gminie Przykona bawili się wyśmienicie podczas festynu, który odbył się dzisiaj tj. 21 lipca. Dzieci były szczęśliwe, a dorośli spędzili czas w miłym towarzystwie.

Organizatorami festynu byli sołtysi sołectw Posoka, Radyczyny i Sarbice, wójt gminy Przykona, Centrum Kultury Biblioteka Publiczna, OSP Radyczyny oraz radny Marek Bober.

Na dzieci i dorosłych czekało wiele niespodzianek. Maluchy wyszalały się na dmuchańcach, mogły wsiąść do wozu strażackiego i poczuć się jak prawdziwi druhowie. Dodatkową atrakcją był przejazd bryczką oraz nauka udzielania pierwszej pomocy.

Chętni mogli skosztować pysznej kiełbaski z grilla, sałatki, ciasta oraz kolorowa wata cukrowa, która znalazła wielu zwolenników wśród najmłodszych.

Taneczna muzyka zachęcała do zabawy, a frekwencja była naprawdę duża.
 
Władysławów: Morze muzyki w Muzycznym Porcie Włady...
Władysławów: Zakończył się II Rajd Pojazdów Zabytk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 14 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.