PSL w gminie Władysławów z nowym zarządem

PSL Władysławów

Zebranie Zarządu Koła Gminnego Polskiego Stronnictwa Ludowego we Władysławowie, które miało miejsce w sobotę, 14 sierpnia w Polichnie było okazją do wyłonienia składu nowego zarządu. Na jego czele stanął Arkadiusz Nowak.

Podczas zebrania rozmawiano nie tylko o bieżących sprawach i działaniach zaplanowanych na najbliższą przyszłość. Głównym punktem był wybór członków zarządu gminnego koła Polskiego Stronnictwa Ludowego. Prezesem został Arkadiusz Nowak, na wiceprezesa wybrano Zbigniewa Kusza, a drugim wiceprezesem został Szczepan Iciek.

Wśród gości zaproszonych na sobotnie zebranie znaleźli się burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler oraz prezes Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego i wicedyrektor WORD Konin Mariusz Seńko. Ochotnicza Straż Pożarna w Polichnie o Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otrzymała prezent, który z pewnością przyda się podczas wyjazdów na akcje. Jest to torba i deska ratownicza.

fot.Arkadiusz Nowak


Malanów: Wiele atrakcji i niespodzianek dla mieszk...
Tuliszków: „Z nutką humoru” przed Miejsko- Gminnym...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.