PSZOK w Turku ogranicza działalność

PGKiM Turek

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku informuje, że w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, troszcząc się o dobro mieszkańców Turku i pracowników, ogranicza obsługę osób korzystających z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Polnej 4 w Turku.

Od 25 marca 2020 r. do odwołania, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wstrzymuje obsługę mieszkańców w dniach: poniedziałek i piątek.

Dniami przeznaczonymi do dyspozycji mieszkańców, którzy chcą korzystać z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, jest środa w godzinach od 12:00 do 17:00 oraz sobota w godzinach od 10:00 do 15:00, z ograniczeniem przebywania na terenie PSZOK maksymalnie dwóch osób dostarczających odpady. Osoby chcące oddać odpady do PSZOK muszą okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem i dowolnym rachunkiem na to samo nazwisko (np. za wodę, prąd), potwierdzającym zamieszkiwanie na terenie Turku.

Powyższe działania mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób dostarczających odpady do PSZOK i pracowników obsługi. Szczególnie w sytuacji, kiedy okoliczne gminy zamknęły swoje PSZOKi, PGKiM Sp. z o.o. w Turku na razie tylko ogranicza działalność swojego Punktu przy ul. Polnej. W przypadku zmiany sytuacji epidemicznej w kraju, możliwe są dalsze zmiany w działalności PSZOK.

Nieprzerwana współpraca służb. Zespół zadaniowy od...
Place zabaw i siłownie zewnętrzne zamknięte

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 02 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.