Radio ZET u Joli z Turku. Słuchaczka wygrała

Radio Zet Kurier w Turku
Kiedy słyszymy o konkursach radiowych lub internetowych, to często myślimy, że nie mamy po co brać w nich udziału, skoro i tak pewnie wygra ktoś inny. Okazuje się, że mieszkanka Turku odważyła się i zgłosiła swój udział w akcji zorganizowanej przez ogólnopolską rozgłośnię. Pod jej domem pojawił się Kamil Nosel z walizką pieniędzy. 
 
 
 
 
Radio ZET rozpoczęło konkurs ZET Kurier. Zgodnie z jego zasadami każdy, kto wypełni formularz udziału ma szansę na wygranie co najmniej 1000 złotych. Wystarczy jedynie słuchać Radia ZET od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00, a gdy na antenie zabrzmi dźwięk dzwonka, trzeba w przeciągu 30 sekund otworzyć swoje drzwi. Jeśli czeka za nimi Kamil Nosel zostaje się zwycięzcą i zgarnia się okrągłą kwotę.
 
Swój udział w konkursie radiowym zgłosiła jedna z mieszkanek Turku. W czwartek, 25 lutego, znany spiker Radia ZET, gdy na antenie zabrzmiał dzwonek, stanął właśnie pod drzwiami jej domu. Niekryjąca emocji pani Jola otworzyła mu drzwi w wyznaczonym czasie i zgarnęła całą kumulację. W radiowej walizce tego dnia było aż trzy tysiące złotych.   
 
- Mam dużo pomysłów na co wydam te pieniądze. W domu potrzeba dużo rzeczy. Myślałam o wymianie pieca, ale trzeba będzie dołożyć. Pieniądze jednak się przydadzą – komentowała na gorąco rozemocjonowana, ale szczęśliwa, Jola z Turku. Aby otworzyć drzwi niespodziewanemu gościowi biegła prosto z kuchni. 
 
Relację z radiowych odwiedzin w Turku można znaleźć w mediach społecznościowych Radia ZET. Akcja ZET Kurier trwa nadal. Być może Kamil Nosel ponownie zawita do naszego powiatu i uszczęśliwi kolejną osobę. 
 
Fot. fb/Radio Zet
TIG rozszerza ofertę o technologię 3D
Akcja poboru krwi w OSP Turek. Zapraszamy!

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Paweł w niedziela, 28 lutego 2021 10:58

Gratulacje dla Pani Joli.Niech uważa teraz by nie zadzwonił ''wnuczek". Ostrożności nigdy za wiele w dzisiejszej Polsce .

Gratulacje dla Pani Joli.Niech uważa teraz by nie zadzwonił ''wnuczek". Ostrożności nigdy za wiele w dzisiejszej Polsce .
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.