Radny Norbert Lament poza klubem Prawa i Sprawiedliwości

Norbert Lament

Klub Radnych PiS i Radnych Niezależnych działający w radzie miejskiej Turku postanowił o wykluczeniu ze swoich szeregów Norberta Lamenta. Przyczyn takiej decyzji członkowie klubu komentować jednak nie zamierzają.

Pod koniec ubiegłego roku z klubu odszedł radny Jerzy Pionke. Wówczas oficjalnym powodem była różnica zdań pomiędzy nim, a pozostałymi członkami. Teraz radni Prawa i Sprawiedliwości oraz radni Niezrzeszeni postanowili wykluczyć ze swoich szeregów Norberta Lamenta.

Przewodniczący klubu Grzegorz Wojtczak wydał oświadczenie, w którym podkreśla, że na posiedzeniu w dniu 16 lutego podjęto decyzję o niekomentowaniu przyczyn usunięcia radnego z klubu.

Historyczne straty w powiecie tureckim. Wojewoda z...
W powiecie tureckim najwięcej zdarzeń w Wielkopols...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - grzesiek w sobota, 06 sierpnia 2022 11:40

i bardzo dobrze!!!

i bardzo dobrze!!!
Gość - Znajomy NL w piątek, 18 lutego 2022 08:50

Panie Radny Norbert Lament - czas teraz na Pana. Brawo za pierwszy podważny ruch. Warto kontynuować dobre decyzje... Boja się Pana w PIS, że Pan teraz pokaże co tu się dzieje - jak wygląda PIS od kuchni. Jeśli czuje Pan społeczną misję swojej funkcji i chce dalej służyć obywatelą Turku pora wyprać te PISowskie brudy. O Pośle, o Tasaku, o Staroście i pozostałych. Niech Pan będzie do końca walczeny, niech się Pan ich nie boi. Ich okręt tonie, a Pan może na tym wypłynąć na większe wody i oceany. Pozdrawiam,
Znajomy.

Panie Radny Norbert Lament - czas teraz na Pana. Brawo za pierwszy podważny ruch. Warto kontynuować dobre decyzje... Boja się Pana w PIS, że Pan teraz pokaże co tu się dzieje - jak wygląda PIS od kuchni. Jeśli czuje Pan społeczną misję swojej funkcji i chce dalej służyć obywatelą Turku pora wyprać te PISowskie brudy. O Pośle, o Tasaku, o Staroście i pozostałych. Niech Pan będzie do końca walczeny, niech się Pan ich nie boi. Ich okręt tonie, a Pan może na tym wypłynąć na większe wody i oceany. Pozdrawiam, Znajomy.
Gość
wtorek, 28 listopada 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.