Radośniej razem - Dni Tuliszkowa powróciły po dwuletniej przerwie

Radośniej razem - Dni Tuliszkowa powróciły po dwuletniej przerwie
Po dwuletniej przerwie mieszkańcy gminy Tuliszków i nie tylko, znów mogli spotkać się na tuliszkowskim stadionie by wspólnie świętować podczas plenerowej imprezy odbywającej się pod hasłem „Radośniej razem”. Pierwszego dnia (sobota, 2 lipca) nie zabrakło młodych talentów oraz sportowego ducha.
 
 
Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman, witając wszystkich mieszkańców i gości. Zanim na scenie zaprezentowały się młode tuliszkowskie talenty, przejął ją Dawid Siwiec - iluzjonista, zaklinacz baniek i animator, a obecnie - również mieszkaniec gminy Tuliszków. Po szczypcie magii nadszedł czas na muzyczne, wokalne i taneczne prezentacje. Wystąpili młodzi artyści, którzy na co dzień szlifują swój talent w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie. Przed publicznością zaprezentowała się formacja SkakankaDANCE, a także laureaci Gminnego Przeglądu Piosenki Dziecięcej - Natasza Krucka, Iga Żerkowska, Kinga Juszczak i Gabriela Gajor. Nie mogło również zabraknąć mażoretek, które trenują pod okiem Karoliny Łusiaczyk, a także młodzieży z tuliszkowskiego Studia Piosenki oraz grupy wokalnej. 
 
Przed publicznością zaprezentowała się Paula Biskup - młoda artystka z Turku, której kanał w internetowym serwisie muzycznym zdobywa coraz większą popularność. 
 
Fot. M.JAC
Tuliszków: Sportowe emocje na początek świętowania
Radośniej razem z sołectwami. Świętowanie z rywali...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - ghjjjgtjgjgtj w poniedziałek, 04 lipca 2022 00:04

Dni Tuliszkow powróciły, tylko nie powróciła forma rzetelnego przekazywania informacji.

Dni Tuliszkow powróciły, tylko nie powróciła forma rzetelnego przekazywania informacji.
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.