Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Rajd Turystyczny "O Uśmiech Dziecka" zakończony Festynem Rodzinnym w Kolnicy

PTTK Turek

Pozytywne nastroje, cudowne przygody i wiele uśmiechów dzieci! Taki właśnie był XXIV Integracyjny Rajd Turystyczny „O Uśmiech Dziecka”, który zakończył się Festynem Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka w Kolnicy. Tradycyjnie tego dnia na niebie gościło słońce, a uczestnicy wydarzenia bawili się znakomicie.

Organizatorami rajdu byli Oddział PTTK w Turku, Gminny Ośrodek Kultury „Wozownia” w Kolnicy, Gminne Koło TPD w Kolnicy, Gmina Brudzew, OSP Brudzew oraz OSP Chrząblice.

W wydarzeniu jak zawsze udział wzięło wiele osób. Frekwencja dopisała i oczywiście było warto, bowiem organizatorzy przygotowali masę atrakcji.

Uczestnicy Integracyjnego Rajdu Turystycznego przygodę rozpoczęli 9 czerwca o godzinie 11.00 w Kwiatkowie. Całość rajdu podzielono na trasy. Pierwsza z nich to piesza o długości 9 km dostosowana również dla osób na wózkach, a trasa druga- rowerowa, rodzinna o długości około 20 km.

Zakończenie rajdu miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Kolnicy podczas Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka.

Właśnie tam zarówno na uczestników przygody, jak i mieszkańców gminy Brudzew czekała masa atrakcji.

Zabawa w Kolnicy rozpoczęła się koncertem Orkiestry Dętej. Dzieci miały okazję wyszaleć się w parku rozrywki, wziąć udział w zabawach z animatorem, zrobić tatuaż brokatowy, podziwiać balonowe cuda czy wielkie bańki mydlane. Duże zainteresowanie głównie wśród najmłodszych wzbudziła żywa maskotka Myszka Miki.

Uczestnicy Festynu Rodzinnego mieli okazję oznakować rower i zobaczyć na działanie symulatora zderzeń.

Fot. M.JAC
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

 

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Władysławów: Rodzinny Dzień Dziecka pełen atrakcji

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.