Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Remont lokali komunalnych

lokale komunalne

Miasto Turek w 2022 roku pozyskało dofinansowanie na remont sześciu lokali komunalnych. Prace w tych mieszkaniach trwały od listopada 2022 roku i zakończyły się w kwietniu tego roku.

Wyremontowane lokale znajdują się przy ulicach: Kaliskiej, Browarnej, Żeromskiego, Górniczej, Kolskiej i Placu Sienkiewicza.

We wszystkich mieszkaniach ściany i sufity są wyczyszczone i pomalowane. Wstawione zostały nowe drzwi i podłogi.

W łazienkach wymieniono m.in. infrastrukturę wodno-kanalizacyjną, a w kuchniach zamontowane zostały zlewozmywaki i kuchnie gazowe. W tych mieszkaniach, w których znajdują się piece zamontowano czujki tlenku węgla i gazu.

Wyremontowane mieszkania przyznawane będą zgodnie z zapotrzebowaniem według listy osób uprawnionych do przydziału lokali komunalnych.

Przedsięwzięcie finansowane było z Funduszu Dopłat w Banku Gospodarstwa Krajowego zasilanego środkami z budżetu państwa, w ramach rządowego programu bezzwrotnego wsparcia budownictwa mieszkaniowego.

źródło: miastoturek.pl

Gm.Turek: Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ru...
Recytacja Oksany Zenel oraz prace fotograficzne Va...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.