Rodzinne świętowanie w miejskim parku

Festyn w parku im. Żerminy Składkowskiej

Radośnie i rodzinnie upłynęło w Turku czwartkowe, świątecznie popołudnie. Wszystko za sprawą rodzinnego festynu zorganizowanego w parku im. Żerminy Składkowskiej.

Najwięcej atrakcji czekało na najmłodszych gości. Każdy mógł skorzystać z malowania twarzy, wykonać brokatowy tatuaż i przejechać się na kucyku. Nie zabrakło także łakoci, które dzieci szczególnie lubią. Można było również bliżej zapoznać się z pracą policjantów, strażaków czy też ratowników medycznych. Wszystko to przy płynącej ze sceny muzyce w wykonaniu lokalnych artystów, ale nie tylko.

Gdyński zespół Teatru Muzycznego Hals przekonywał turkowian, że „Piosenka jest dobra na wszystko”. Była to o rewia największych polskich przebojów sprzed lat. Obszerne fragmenty piosenek ułożone zostały w krótkie wiązanki, a zbitki słowne tekstów, tworzyły żartobliwy kontekst tych utworów, dostarczając publiczności wiele zabawnych skojarzeń.

fot. M.JAC

Lewica zwiera szyki. Nowak na jedynce, a gdzie Mar...
Cursus Turkoviste - świąteczne bieganie już po raz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 marzec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.