Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Rok pełen inicjatyw w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku

PUP Turek

19 grudnia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku odbyło się spotkanie podsumowujące zrealizowane wraz z lokalnymi interesariuszami i partnerami urzędu działania w 2023 roku. Podczas spotkania podkreślono zaangażowanie zaprzyjaźnionych z urzędem osób w realizację wielu przedsięwzięć.

Przybyłych na spotkanie przywitała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Beata Bartczak. Przedstawiła ona po krótce przedsięwzięcia podejmowane w roku poprzednim w tym między innymi program pilotażowy "Czas na Młodych, Punkt Doradztwa dla Młodzieży w Powiecie Tureckim", „Obserwatorium młodych”, warsztaty dla osób podejmujących działalność gospodarczą, przygotowane projektów partnerskich.

Korzystając z okazji dyrektor podsumowała poziom bezrobocia w powiedzie tureckim i poszczególnych gminach, opowiedziała o liczbie podmiotów gospodarczych funkcjonujących na naszym terenie, a także o liczbie ofert pracy i wsparciu udzielonym wszystkim chętnym.

W podziękowaniu za współpracę zaproszeni goście otrzymali podziękowania, a w imieniu wszystkich pracowników Powiatowego Urzędu Pracy Beata Bartczak złożyła życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
 
Malanów: Ambitny budżet na 2024 rok
ZE PAK będzie kopać dalej i zmodernizuje elektrown...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.