Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Włocławskiej na Jasną Górę

Pielgrzymka

W poniedziałek, 22 sierpnia, Mszą św. o godz. 9.00 w parafii św. Barbary w Turku, rozpoczęła się 10. Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Włocławskiej na Jasną Górę.

Eucharystii przewodniczył ks. kan. Mirosław Frankowski, a koncelebrowali: ks. Paweł Koralewski z Włocławka i ks. Piotr Kowalski z Turku. Zgromadzeni na Mszy św. modlili się o błogosławieństwo Boże i łaski potrzebne dla wyruszających na szlak pielgrzymi.

Po Mszy św. dwudziestoczteroosobowa grupa, pod kierownictwem ks. Piotra Kowalskiego, wyruszyła w drogę. Trasa pielgrzymki liczy 340 km. Na Jasną Górę dotrą 24 sierpnia, gdzie zostaną powitani wraz z pielgrzymami z Sieradza i Zduńskiej Woli.

Oprócz indywidualnych intencji, pielgrzymi modlą się o moc Bożego Ducha dla siebie, swoich rodzin, parafii, diecezji i Ojczyzny.

źródło: Diecezja Włocławska
Malanów: Rusza fundusz sołecki. Łączna wartość wyn...
Tuliszków: Summer Judo Training Camp w Crikvenicy ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.